Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/grot_portal_rekrutacji/functions.php on line 199

Stanowiska pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za aktywne zdobywanie nowych klientów i proponowanie nowych usług klientom obecnym. Na tym stanowisku zarobki nie są ograniczone żadnym pułapem, a czas pracy całkowicie dowolny. Jeśli czujesz się dobrze w akwizycji w naszej firmie będziesz miał szerokie pole do popisu z racji bardzo atrkacyjnej oferty w stosunku do konkurencji. 

Czytaj więcej...

Serwisant sieci teletechnicznej

Na tym stanowisku pracownik jest odpowiedzialny za uruchamianie nowych instalacji, serwis urządzeń i usuwanie awarii u klientów. Jest to stanowisko, które pozwala mieć kontakt z klientem, stawia ciekawe problemy do rozwiązania i jednocześnie pozwola czerpać bezpośrednią radość z zadowolenia klientów, którym pomogliśmy. Osoba taka zna podstawy konfiguracji protokołu IP (routery, switche, AP), posługuje się narzędziami koniecznymi do wykonania instalacji sieci ethernet w technologii radiowej, kablowej i światłowodowej.

Czytaj więcej...