Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/grot_portal_rekrutacji/functions.php on line 199

Proces rekrutacji. Krok po kroku.

KROK 1:

W momencie kiedy podejmujemy decyzję o zatrudnieniu nowej osoby, informację o tym umieszczamy w odpowiednch portalach i gazetach, jak również na naszej stronie WWW. Aby sprawdzić, kogo zatrudniamy wystarczy zapoznać się z odpowiednimi materiałami.

Sprawdź, na jakie stanowiska obecnie prowadzimy nabór.

KROK 2:

Na naszych stronach przygotowujemy odpowiedni formularz do przyjęcia do pracy.

Kiedy znajdziesz interesującą cię ofertę na stronie http://kariera.grot.com.pl lub http://kariera.gronet.pl wybierz stanowisko, które najbardziej odpowiada Twoim kompetencjom i złóż ofertę pracy.

KROK 3:

Twoja oferta wpływa do nas, a my ją analizujemy. W przypadku akceptacji, kontaktujemy się z Tobą e-mailowo lub telefonicznie, aby zaprosić cię do nas. Podczas spotkania możesz trafisz na test obejmujący kilkanaście prostych pytań z obszaru wiedzy, jaka będzie potrzebna do pracy.

Po złożeniu oferty musisz czekać na kontakt z naszej strony. Okres oczekiwania nie powinien przekroczyć więcej niż kilka-kilkanaście dni

KROK 4:

Pojawiasz się u nas  o wcześniej umówionej godzinie, a my jeśli to możliwie zapraszamy Cię od razu na rozmowę.

Jeśli będziemy chcieli sprawdzić Twoją wiedzę, to test nie powinien zająć więcej niż kilkunaście minut, a rozmowa następne pół godziny. Rozmowa pozwoli nam Cię lepiej poznać, a Tobie pozwoli usyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

KROK 5:

Podejmujemy decyzję o Twoim zatrudnieniu i jego formie. Informujemy Cię o tym telefonicznie lub mailowo, zapraszając do firmy w celu podpisania umowy na okres próbny.

Odwiedzasz nas z kompletem dokumentów (świadectwa ze szkoły, świadectwa z pracy, referencje, itp). Otrzymujesz również skierowanie na badania.

KROK 6:

W pierwszych dniach pracy na etacie przechodzisz badania i szkolenia BHP. Po okresie próbnym (max 1-2 miesiące), poznaniu warunków pracy, podpisujemy umowę na czas określony.

Podczas okresu próbnego uczysz się procedur w firmie, poznajesz strukturę firmy i sposób obsługi klientów. Jest to też szansa na pokazanie się z jak najlepszej strony.