Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/grot_portal_rekrutacji/functions.php on line 199

Zatrudnienie praktykantów

Nasza firma chętnie zatrudnia praktykantów chociaż ich ilość w jednym okresie jest ograniczona. Obecnie zatrudniamy praktykantów na stanowiskach:

  • serwisant sieci telekomunikacyjnych
  • projektant stron WWW
  • programista (HTML/PHP/T-SQL)
  • administrator systemów sieci WAN
  • handlowiec/sprzedawca

Przed przystąpieniem do praktyki konieczne jest ustalenie zakresu pracy i czasu twania praktyki jak również podpisanie odpowiednich dokumentów. Praktyki muszą być zgłoszone na minimum 2-3 tygodnie przed ich rozpoczęciem. Wszelkie pytania, wątpliwości i większą ilość informacji można zasięgnąć pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praktykant podemuje pracę w naszej firmie w dni powszednie w godzinach między 9.00 a 17.00. W tym czasie wykonuje odpowiednie prace wg ustalonego wcześniej grafiku. Pierwsze dni praktyki są przeznaczone na zapoznanie się procedurami obowiązujacymi w firmie, szkoleniem i określeniem planu pracy. Ostanie dni są poświecone na sprawdzenie realizacji wyznaczonych celów.