Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/grot_portal_rekrutacji/functions.php on line 199

O nas

Już od 1995 roku, ciągle stabilnie i niezmiennie w tym samym miejscu, kontynuujemy tradycje naszego mentora Macieja Grot, który od lat 60 zeszłego wieku prowadził swoją działalność, otwierając pierwszy punkt naprawy sprzętu elektronicznego w tym samym lokalu, w którym obecnie my się znajdujemy. W roku 1996 została zawiązana spółka, która wraz z rozwojem technologii informatycznych rozpoczęła wdrażanie usług teleinformatycznych na terenie Śląska i okolic. Jako pierwszy lokalny operator telekomunikacyjny doprowadziliśmy do Sosnowca stałe łącze internetowe i jako pierwsi uruchomiliśmy numer dostępu do Internetu przez telefon. Obecnie zajmujemy się dostarczaniem Internetu, hostingiem, pocztą i e-mail. Wdrażamy oprogramowanie firmy Insert i dla farmacji firmy Kamsoft. Instalujemy centrale telefoniczne Slican i Platan. Fiskalizujemy urządzenia Elzab. Wdrażamy też automatykę domu od Fibaro. Wraz ze zmianą realiów, technologii i otoczenia obecnie Centrum Usług Komputerowych GROT działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, prowadząc swoją działalność usługową na terenie Polski południowej i działalność telekomunikacyjną na terenie powiatów sosnowieckiego, katowickiego i będzińskiego.

W roku 2015 świętowaliśmy swoje 20-lecie działalności (jako spółka), a w roku 2016 obchodzimy 20-lecie działalności telekomunikacyjnej. Współpracujemy z firmami i zatrudniamy pracowników. Inwestujemy w miastach, w których działamy. Każda złotówka, która do nas trafia wraca do lokalnej społeczności. Z pełną nadzieją patrzymy w przyszłość, gdyż nasza ugruntowana lokalna pozycja w branży nowych technologii pozwala nam dostarczać usługi do coraz większej ilości podmiotów. Być może będziesz zainteresowany(a), aby do nas dołączyć? Jełśi tak zapoznaj się ze stanowiskami pracy i złóż swoją ofertę.