Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/grot_portal_rekrutacji/functions.php on line 199

Złóż aplikację

Miło nam, że jesteś już tutaj. Mamy nadzieję, iż zapoznałeś się z pozostałymi informacjami i jesteś już zdecydowany(a) zgłosić swoją ofertę pracy. Jedno z pól zawiera prośbę o przesłanie CV. Dołączenie pliku z CV jest dla nas kluczowe. Twoje CV powinno zawierać klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Zrobimy wszystko, aby skontaktować się z Tobą jak najszybciej, ale nie gwarantujemy iż tego dokonamy. To wszystko zależy od ilości zgłoszeń w danym momencie.

Jeśli wypełniasz formularz na stanowisko, na które obecnie nie szukamy pracowników nawiążemy kontakt z Tobą e-mailowo, w momencie kiedy proces rekrutacji zostanie uruchomiony.

Dane kontaktowe
Plik CV
Dodatkowe informacje
Antyspam i zgody

Wysyłając formularz i potwierdzajac zapoznanie sie z tymi warunkami wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w złożonej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Informujemy jednocześnie, iż nie przekazujemy twojej oferty do innych podmiotów, a przekazane dane nie podlegają żadnej innej analizie z wyjątkiem koniecznej do zatrudnienia osoby w naszej firmie.