Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/grot_portal_rekrutacji/functions.php on line 199

FAQ

Czy mogę złożyć aplikację na stanowisko, jeśli obecnie nie jest prowadzony nabór ?

Tak. Można przesłać swój wniosek przy pomocy formularza, ale będzie on brany pod uwagę dopiero w momencie, kiedy taki nabór będzie prowadzony.

Czy muszę mieć referencje, aby być przyjętym do pracy?

Nie. Nie trzeba mieć referencji. Zwłaszcza dotyczy to osób, które rozpoczynają swoją karierę. Jeśli jednak pracowałeś w wielu miejscach i z żadnego miejsca pracy nie masz żadnych referencji, postaraj jej się zdobyć przed wizytą u nas

Jakie wynagrodzenie otrzymam zatrudniając się?

To oczywiście zależy od stanowiska, funkcji, zakresu obowiązków, itd. Czasami podajemy spodziewane zarobki na danym stanowisku, natomiast nie ma u nas grafiku wynagrodzeń. Zarabiasz tyle, ile jesteś wart. Jedną ze składowych wypłaty jest premia, na którą pracujesz każdego dnia. 

Czy zawsze po umowie na okres próbny jest zawierana umowa o pracę?

To zależy od tego czy obie strony chą dalej taką umowę chcą kontynuować. Zawsze zrobimy wszystk, co w naszej mocy, aby taka umowa została zawarta. Tego samego oczekujemy od przyszłego pracownika.